J | V | E | D | SG | A | AA | V | US | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.º | 42 | 14 | 7 | 21 | 53-77 | - | - | - | - | - | detalhes | |
42 | 14 | 7 | 21 | 53-77 | 0 | 0 | 0 | - | - |
V | 2021-05-15 | 08:00 | (C) | Chertanovo | 4-3 | R42 | |||
V | 2021-05-08 | 08:00 | (C) | Shinnik | 4-2 | R41 | |||
D | 2021-05-05 | 06:00 | (C) | Krylya Sovetov | 0-2 | R35 | |||
D | 2021-05-02 | 10:00 | (F) | Nizhny Novgorod | 4-0 | R40 | |||
D | 2021-04-28 | 08:00 | (C) | Fakel Voronezh | 3-5 | R39 | |||
D | 2021-04-24 | 07:00 | (F) | FC Yenisey | 4-2 | R38 | |||
V | 2021-04-17 | 08:00 | (C) | Volgar Astrakhan | 2-0 | R37 | |||
D | 2021-04-11 | 07:00 | (F) | FK Orenburg | 5-2 | R36 | |||
V | 2021-04-03 | 10:00 | (F) | Chayka Peschanokopskoe | 0-2 | R34 | |||
E | 2021-03-28 | 08:00 | (C) | Tekstilshchik Ivanovo | 1-1 | R33 | |||
D | 2021-03-24 | 06:00 | (F) | SKA-Energia | 3-0 | R32 | |||
E | 2021-03-20 | 08:00 | (C) | Alania Vladikavkaz | 3-3 | R31 | |||
D | 2021-03-14 | 08:00 | (F) | Veles Moskva | 5-0 | R30 | |||
D | 2021-03-10 | 08:00 | (C) | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0-1 | R29 | |||
D | 2021-03-06 | 12:00 | (F) | Baltika Kaliningrad | 1-0 | R28 | |||
E | 2021-02-27 | 08:00 | (C) | Dynamo Briansk | 0-0 | R27 | |||
D | 2020-12-05 | 07:00 | (F) | FK Krasnodar B | 7-0 | R26 | |||
D | 2020-11-29 | 08:00 | (C) | Irtysh Omsk | 1-2 | R25 | |||
E | 2020-11-25 | 10:00 | (F) | Akron Togliatti | 0-0 | R24 | |||
D | 2020-11-21 | 08:00 | (C) | Tom Tomsk | 1-2 | R23 | |||
D | 2020-11-15 | 11:00 | (F) | Torpedo | 1-0 | R22 | |||
V | 2020-11-11 | 12:30 | (F) | Shinnik | 1-2 | R21 | |||
D | 2020-11-07 | 08:00 | (C) | Nizhny Novgorod | 0-4 | R20 | |||
E | 2020-11-01 | 11:00 | (F) | Fakel Voronezh | 1-1 | R19 | |||
E | 2020-10-28 | 09:00 | (C) | FC Yenisey | 1-1 | R18 | |||
D | 2020-10-24 | 10:00 | (F) | Volgar Astrakhan | 2-0 | R17 | |||
D | 2020-10-17 | 08:00 | (C) | FK Orenburg | 0-3 | R16 | |||
D | 2020-10-13 | 12:00 | (F) | Krylya Sovetov | 2-1 | R15 | |||
D | 2020-10-09 | 10:00 | (C) | Chayka Peschanokopskoe | 1-2 | R14 | |||
V | 2020-10-04 | 09:00 | (F) | Tekstilshchik Ivanovo | 0-2 | R13 | |||
V | 2020-09-27 | 08:00 | (C) | SKA-Energia | 1-0 | R12 | |||
D | 2020-09-23 | 13:00 | (F) | Alania Vladikavkaz | 2-1 | R11 | |||
V | 2020-09-19 | 09:00 | (C) | Veles Moskva | 2-1 | R10 | |||
V | 2020-09-13 | 12:00 | (F) | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0-1 | R9 | |||
D | 2020-09-09 | 10:00 | (C) | Baltika Kaliningrad | 0-2 | R8 | |||
V | 2020-09-05 | 11:00 | (F) | Dynamo Briansk | DA | R7 | |||
D | 2020-08-27 | 09:00 | (C) | FK Krasnodar B | 1-2 | R6 | |||
V | 2020-08-22 | 11:00 | (F) | Irtysh Omsk | 0-5 | R5 | |||
V | 2020-08-16 | (C) | Akron Togliatti | 1-0 | R4 | ||||
V | 2020-08-12 | 08:30 | (F) | Tom Tomsk | 1-2 | R3 | |||
12 |