J | V | E | D | SG | A | AA | V | US | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1F | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | 5 | 1 | 0 | D1 | D | detalhes | |
1F | 18 | 6 | 9 | 3 | 19-14 | 50 | 0 | 1 | E1 | VDEVE | detalhes | |
Campeão | 14 | 7 | 5 | 2 | 18-7 | 38 | 1 | 2 | V1 | VVEDV | detalhes | |
SF | 6 | 2 | 1 | 3 | 11-7 | 14 | 0 | 0 | D1 | VDVED | detalhes | |
39 | 15 | 15 | 9 | 48-29 | 107 | 2 | 3 | - | - |
D | 2019-10-06 | 16:00 | (F) | Paysandu | 3-1 | SF | |||
E | 2019-09-29 | 16:00 | (C) | Paysandu | 0-0 | SF | |||
V | 2019-09-15 | 15:00 | (C) | Atlético-AC | 6-1 | QF | |||
D | 2019-09-03 | 21:00 | (F) | Atlético-AC | 2-1 | QF | |||
E | 2019-08-25 | 18:00 | (F) | Paysandu | 1-1 | Grp.B | |||
V | 2019-08-21 | 20:30 | (C) | Sobradinho | 3-0 | 1/8 | |||
V | 2019-08-16 | 20:00 | (C) | São José-RS | 2-0 | Grp.B | |||
D | 2019-08-13 | 15:00 | (F) | Sobradinho | 1-0 | 1/8 | |||
E | 2019-08-09 | 20:00 | (F) | Volta Redonda | 0-0 | Grp.B | |||
D | 2019-08-01 | 20:00 | (C) | Tombense | 0-2 | Grp.B | |||
V | 2019-07-27 | 19:15 | (F) | Atlético-AC | 0-2 | Grp.B | |||
E | 2019-07-19 | 20:00 | (F) | Ypiranga-RS | 1-1 | Grp.B | |||
E | 2019-07-13 | 15:00 | (C) | Luverdense | 2-2 | Grp.B | |||
E | 2019-07-06 | 18:00 | (C) | Juventude | 0-0 | Grp.B | |||
E | 2019-06-29 | 19:15 | (F) | Boa Esporte | 2-2 | Grp.B | |||
D | 2019-06-23 | 18:00 | (C) | Paysandu | 0-1 | Grp.B | |||
D | 2019-06-13 | 20:00 | (F) | São José-RS | 1-0 | Grp.B | |||
V | 2019-06-08 | 17:00 | (C) | Volta Redonda | 2-1 | Grp.B | |||
E | 2019-06-03 | 20:00 | (F) | Tombense | 2-2 | Grp.B | |||
V | 2019-05-26 | 16:00 | (C) | Atlético-AC | 2-0 | Grp.B | |||
E | 2019-05-20 | 20:00 | (C) | Ypiranga-RS | 0-0 | Grp.B | |||
V | 2019-05-11 | 17:15 | (F) | Luverdense | 0-1 | Grp.B | |||
E | 2019-05-04 | 17:15 | (F) | Juventude | 1-1 | Grp.B | |||
V | 2019-04-27 | 19:15 | (C) | Boa Esporte | 1-0 | Grp.B | |||
V | 2019-04-21 | 16:00 | (C) | Independente Tucuruí | 2-0 | F | |||
D | 2019-04-14 | 16:00 | (F) | Independente Tucuruí | 1-0 | F | |||
E | 2019-04-07 | 16:00 | (C) | Bragantino-PA | 0-0 | SF | |||
V | 2019-04-03 | 15:30 | (F) | Bragantino-PA | 0-1 | SF | |||
V | 2019-03-31 | 16:00 | (C) | Paragominas | 2-0 | Grp.2 | |||
E | 2019-03-24 | 16:00 | (F) | Paysandu | 1-1 | Grp.1 | |||
E | 2019-03-16 | 16:00 | (C) | Independente Tucuruí | 1-1 | Grp.1 | |||
E | 2019-03-07 | 20:00 | (F) | Tapajós | 0-0 | Grp.1 | |||
V | 2019-02-24 | 16:00 | (C) | São Raimundo-PA | 3-0 | Grp.1 | |||
E | 2019-02-21 | 20:00 | (F) | Paragominas | 1-1 | Grp.2 | |||
D | 2019-02-17 | 16:00 | (C) | Paysandu | 0-3 | Grp.1 | |||
D | 2019-02-13 | 20:30 | (F) | Serra | 1-0 | 1F | |||
V | 2019-02-09 | 18:00 | (F) | Independente Tucuruí | 0-4 | Grp.1 | |||
V | 2019-02-03 | 17:00 | (C) | Tapajós | 1-0 | Grp.1 | |||
V | 2019-01-26 | 21:00 | (F) | São Raimundo-PA | 0-2 | Grp.1 |