J | V | E | D | SG | A | AA | V | US | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1F | 6 | 2 | 2 | 2 | 10-11 | 15 | 0 | 0 | D1 | EDVVD | detalhes | |
2T | 2 | 1 | 1 | 0 | 2-1 | 39 | 0 | 3 | E1 | DEDDE | detalhes | |
F | 25 | 17 | 3 | 5 | 50-22 | 71 | 0 | 2 | D1 | DDVVD | detalhes | |
Campeão | 10 | 7 | 2 | 1 | 21-6 | 32 | 0 | 1 | V1 | VVEEV | detalhes | |
43 | 27 | 8 | 8 | 83-40 | 157 | 0 | 6 | - | - |
E | 2018-12-27 | 17:00 | (F) | Goytacaz | 1-1 | 1F | |||
V | 2018-12-22 | 16:00 | (C) | America-RJ | 1-0 | 1F | |||
V | 2018-10-06 | 15:00 | (C) | Itaboraí | 1-0 | F | |||
E | 2018-10-03 | 15:00 | (F) | Itaboraí | 1-1 | F | |||
D | 2018-09-29 | 13:10 | (C) | America-RJ | 0-1 | F | |||
E | 2018-09-26 | 15:00 | (F) | Audax Rio | 0-0 | SF | |||
V | 2018-09-22 | 15:00 | (C) | Audax Rio | 2-0 | SF | |||
V | 2018-09-19 | 15:00 | (F) | Audax Rio | 0-1 | SF | |||
V | 2018-09-12 | 15:00 | (C) | Audax Rio | 1-0 | SF | |||
D | 2018-09-08 | 15:00 | (F) | Audax Rio | 2-0 | SF | |||
V | 2018-09-05 | 15:00 | (C) | São Gonçalo EC | 3-0 | QF | |||
D | 2018-09-01 | 15:00 | (F) | Friburguense | 2-0 | Grp.B | |||
V | 2018-08-29 | 15:00 | (F) | São Gonçalo EC | 0-1 | QF | |||
V | 2018-08-25 | 15:00 | (C) | São Gonçalo EC | 3-0 | Grp.B | |||
D | 2018-08-22 | 15:00 | (F) | Madureira | 3-0 | 1/8 | |||
V | 2018-08-18 | 15:00 | (F) | Bonsucesso | 0-2 | Grp.B | |||
V | 2018-08-15 | 15:00 | (C) | Duque de Caxias | 2-0 | Grp.B | |||
V | 2018-08-11 | 15:00 | (F) | Olaria | 1-3 | Grp.B | |||
V | 2018-08-07 | 15:00 | (C) | Madureira | 6-2 | 1/8 | |||
E | 2018-08-04 | 15:00 | (C) | Itaboraí | 3-3 | Grp.B | |||
V | 2018-08-01 | 15:00 | (C) | Rio São Paulo | 3-0 | 1F | |||
E | 2018-07-29 | 15:00 | (F) | Serrano-RJ | 1-1 | Grp.B | |||
V | 2018-07-25 | 15:00 | (F) | Rio São Paulo | 0-5 | 1F | |||
D | 2018-07-21 | 15:00 | (C) | Audax Rio | 0-1 | Grp.B | |||
V | 2018-07-18 | 15:00 | (F) | Tigres do Brasil | 1-4 | Grp.B | |||
V | 2018-07-14 | 15:00 | (C) | Carapebus | 4-2 | Grp.B | |||
V | 2018-07-08 | 15:00 | (C) | Tigres do Brasil | 2-1 | F | |||
V | 2018-07-04 | 15:00 | (C) | Friburguense | 2-0 | SF | |||
V | 2018-06-30 | 15:00 | (C) | Angra dos Reis | 3-0 | Grp.A | |||
V | 2018-06-23 | 15:00 | (F) | Artsul | 1-2 | Grp.A | |||
V | 2018-06-20 | 15:00 | (C) | Barcelona-RJ | 2-0 | Grp.A | |||
V | 2018-06-16 | 15:00 | (F) | America-RJ | 1-3 | Grp.A | |||
V | 2018-06-12 | 15:00 | (C) | Gonçalense | 3-0 | Grp.A | |||
V | 2018-06-09 | 15:00 | (F) | Sampaio Corrêa-RJ | 1-2 | Grp.A | |||
V | 2018-06-06 | 15:00 | (F) | Santa Cruz-RJ | 0-3 | Grp.A | |||
E | 2018-06-03 | 15:00 | (C) | Barra da Tijuca | 1-1 | Grp.A | |||
D | 2018-05-27 | 18:00 | (F) | Grêmio Novorizontino | 4-2 | Grp.13 | |||
D | 2018-05-23 | 15:00 | (C) | Serra Macaense | 2-3 | Grp.A | |||
V | 2018-05-19 | 15:00 | (C) | At. Itapemirim | 2-1 | Grp.13 | |||
V | 2018-05-13 | 16:00 | (F) | Uberlândia | 2-3 | Grp.13 | |||
12 |