J | V | E | D | SG | ||
---|---|---|---|---|---|---|
75 | 30 | 15 | 30 | 78-83 | Histórico > | |
37 | 10 | 20 | 7 | 43-35 | Histórico > | |
57 | 20 | 21 | 16 | 59-47 | Histórico > | |
12 | 3 | 3 | 6 | 11-14 | Histórico > | |
25 | 11 | 3 | 11 | 30-31 | Histórico > | |
11 | 2 | 2 | 7 | 11-16 | Histórico > | |
13 | 5 | 2 | 6 | 15-14 | Histórico > | |
117 | 37 | 38 | 42 | 131-132 | Histórico > | |
3 | 1 | 1 | 1 | 4-4 | Histórico > | |
350 | 119 | 105 | 126 | 382-376 |
E | 2024-03-16 | 19:00 | (F) | Itapirense | 1-1 | 1F | |||
D | 2024-03-13 | 20:00 | (C) | União São João | 1-3 | 1F | |||
D | 2024-03-09 | 16:00 | (F) | Red Bull Bragantino II | 1-0 | 1F | |||
V | 2024-03-02 | 15:00 | (C) | Marília | 2-0 | 1F | |||
D | 2024-02-28 | 15:00 | (F) | EC São Bernardo | 1-0 | 1F | |||
V | 2024-02-24 | 15:00 | (C) | Matonense | 4-1 | 1F | |||
E | 2024-02-21 | 20:00 | (C) | CA Votuporanguense | 1-1 | 1F | |||
D | 2024-02-17 | 17:00 | (F) | Grêmio Prudente | 3-0 | 1F | |||
D | 2024-02-10 | 15:00 | (C) | União Suzano | 1-2 | 1F | |||
D | 2024-02-07 | 20:00 | (F) | Catanduva | 2-1 | 1F | |||
D | 2024-02-03 | 15:00 | (F) | Desportivo Brasil | 1-0 | 1F | |||
D | 2023-08-06 | 11:00 | (F) | CA Patrocinense | 2-1 | 2F | |||
E | 2023-07-30 | 16:00 | (C) | CA Patrocinense | 0-0 | 2F | |||
V | 2023-07-22 | 18:00 | (C) | Concórdia | 1-0 | Grp.8 | |||
D | 2023-07-15 | 15:00 | (F) | São Joseense | 1-0 | Grp.8 | |||
V | 2023-07-09 | 16:00 | (C) | Novo Hamburgo | 1-0 | Grp.8 | |||
V | 2023-07-02 | 15:00 | (C) | Caxias | 2-1 | Grp.8 | |||
E | 2023-06-25 | 16:00 | (F) | Aimoré | 1-1 | Grp.8 | |||
E | 2023-06-18 | 16:00 | (C) | Camboriú | 1-1 | Grp.8 | |||
D | 2023-06-14 | 19:00 | (F) | Hercílio Luz | 1-0 | Grp.8 | |||
V | 2023-06-11 | 16:00 | (C) | Hercílio Luz | 1-0 | Grp.8 | |||
V | 2023-06-07 | 19:00 | (F) | Camboriú | 0-2 | Grp.8 | |||
E | 2023-06-04 | 16:00 | (C) | Aimoré | 2-2 | Grp.8 | |||
D | 2023-05-27 | 15:00 | (F) | Caxias | 2-1 | Grp.8 | |||
E | 2023-05-21 | 18:00 | (F) | Novo Hamburgo | 0-0 | Grp.8 | |||
E | 2023-05-14 | 16:00 | (C) | São Joseense | 2-2 | Grp.8 | |||
D | 2023-05-07 | 15:00 | (F) | Concórdia | 2-1 | Grp.8 | |||
E | 2023-04-26 | 19:30 | (C) | Atlético Mineiro | 1-1 | 3F | |||
D | 2023-04-12 | 21:30 | (F) | Atlético Mineiro | 2-1 | 3F | |||
D | 2023-03-11 | 16:30 | (F) | Juventude | 1-0 | 1T | |||
V | 2023-03-07 | 20:00 | (C) | Ponte Preta | 2-0 | 2F | |||
V | 2023-03-04 | 21:00 | (C) | São Luiz | 1-0 | 1T | |||
V | 2023-03-01 | 19:00 | (F) | Cordino | 0-2 | 1F | |||
E | 2023-02-24 | 20:00 | (C) | Avenida | 1-1 | 1T | |||
E | 2023-02-18 | 19:00 | (F) | Ypiranga-RS | 2-2 | 1T | |||
D | 2023-02-11 | 20:30 | (C) | Internacional | 0-1 | 1T | |||
D | 2023-02-08 | 19:00 | (F) | Novo Hamburgo | 2-0 | 1T | |||
E | 2023-02-05 | 19:00 | (F) | São José-RS | 0-0 | 1T | |||
E | 2023-02-01 | 21:30 | (C) | Caxias | 0-0 | 1T | |||
V | 2023-01-29 | 16:00 | (F) | Esportivo | 0-1 | 1T | |||
12 |